ONICO S.A. wśród kandydatów do Nagród Biznesu Sportowego 2018

Nagrody Biznesu Sportowego grafika.jpg

ONICO S.A. znalazło się w gronie firm nominowanych do Nagrody Biznesu Sportowego 2018 w kategorii Sponsor Roku. Obok naszej spółki do nagrody w tej kategorii nominowano między innymi takie podmioty jak Enea, Fortuna Zakłady Bukmacherskie, Plus czy PKO Bank Polski.

Głównym aspektem działalności naszej firmy jaki został doceniony nominacją do Nagrody Biznesu Sportowego jest klub siatkarski ONICO Warszawa, którego właścicielem jest spółka ONICO. Przemyślana strategia biznesowa, silny i budowany konsekwentnie zespół oraz stabilny partner zapewniają stołecznej drużynie pozycję jednego z najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się klubów w PlusLidze.   

Nagrody Biznesu Sportowego mają na celu wyróżnienie szczególnie wybitnego wkładu w rozwój i profesjonalizację polskiego sportu, umiejętne wykorzystanie wiedzy i narzędzi w procesach zarządzania sportem oraz rozwiązań marketingowych.

Rozstrzygnięcie konkursu już 13 marca 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie, podczas jubileuszowej XV Gali Sportu i Biznesu, gdzie przyznane zostaną statuetki DEMES.