ONICO Warszawa wkracza w decydującą fazę rozgrywek Plus Ligi!

Już w najbliższą niedzielę 8 kwietnia o godzinie 20.00 publiczność zgromadzona na warszawskim Torwarze będzie mogła podziwiać siatkarskie emocje na najwyższym poziomie. Stołeczna drużyna zmierzy się w pojedynku 29. kolejki z Cuprum Lubin kontynuując tym samym heroiczną walkę o grę w fazie play-off, gdzie znajdzie się tylko sześć najlepszych drużyn. Warto przypomnieć, że do końca rundy zasadniczej naszej drużynie pozostały już tylko dwa mecze.

Szczególnie ważne w planie pokonania lubińskiej drużyny będzie zatrzymanie niekwestionowanego lidera, a także reprezentacyjnego atakującego Łukasza Kaczmarka. Drugi w rankingu atakujących naszej ligi, a także drugi najlepiej punktujący po Janie Hadravie zawodnik zdobył w tym sezonie aż 485 punktów. Remedium na niezatrzymanego dotychczas Kaczmarka ma być świetny blok naszych siatkarzy, gdzie szczególnie należy wyróżnić środkowego Andrzeja Wronę oraz rozgrywającego Antoine Brizarda, którego dobra dyspozycja potrafi decydować o losach meczu. Jak będzie 8 kwietnia?

Niedzielny mecz poza ogromną stawką będzie także ostatnią okazją przed fazą pucharową do obejrzenia naszej drużyny we własnej hali.
Z tej okazji wszystkie wejściówki na mecz z Cuprum Lubin są dostępne w cenie 10 złotych. Potrzebujemy Waszego wsparcia! Wspólnie zagrajmy o Wielką Szóstkę!

Bilety dostępne na stronie internetowej ONICO Warszawa: https://onicowarszawa.pl/bilety-eventim/